Ryan Reynolds, Deadpool’un Doktor Strange 2’de yer alıp almayacağını açıkladı

 Ryan Reynolds, Deadpool’un Doktor Strange 2’de yer alıp almayacağını açıkladı

Ryan Reynolds, Deadpool’un Doktor Strange 2’yle Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) dahil edileceğine yönelik teoriye değindi.

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) adlı film için pazar (13 Şubat) yeni fragman yayımlandı. Fragmanda Patrick Stewart’ın X-Men karakteri Charles Xavier’in görüleceği açığa çıkarken tanıtım videosu Superior Iron Man’in dahil edileceği imasında da bulundu.

Xavier’in fragmanda görülmesi John Krasinski’nin canlandırması beklenen Fantastic Four karakteri Reed Richards’ı da içeren ve Illuminati olarak bilinen gizli topluluğun gelişine dair ipuçları sundu.

Bununla birlikte afişte yer alan küçük bir detay Deadpool’un filme dahil edileceğine yönelik teorilere yol açtı ve Reynolds şimdi buna değindi.

Variety’ye konuşan 45 yaşındaki Reynolds “hakikaten hiçbir şey söylememesi gerektiğini” belirtse de yayın kuruluşuna “Gerçekten filmde değilim” dedi.

Aktör daha sonra “Söz veriyorum, filmde değilim” dedi ve Deadpool 3’ün “ilerleme kaydettiğini” ekledi.

Reynolds ailesiyle daha fazla zaman geçirebilmek için Kasım 2021’de oyunculuğa ara verdiğini duyurmuştu.

Aktör, Spirited adlı Noel filmindeki çalışmalarını bitirdikten sonra Instagram’a şunları yazmıştı:

Üç yıl önce bile bu kadar zorlayıcı bir filme evet demeye hazır mıydım emin değilim. Film yapımına biraz ara vermek için mükemmel bir zaman.

Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, Ocak 2021’de Deadpool’un MCU’ya geleceğini açıklasa da bunun ne zaman gerçekleşeceğine dair detaylar hâlâ bilinmiyor.

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) 6 Mayıs 2022’de vizyona girecek. Reynolds’un yeni Netflix filmi The Adam Project ise 11 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: Independent Türkçe

Related post